poniedziałek, 2 kwietnia 2012

SAL Before Christmas

Na tydzień przed świętami Wielkanocnymi, powróćmy na chwilę do zabawy SAL-owej, w której bierze już udział 31 osób! Pełna lista uczestniczek jest w prawej kolumnie. W najśmielszych marzeniach nie myślałam, że aż tylu chętnych zbiorę! Kilka drzewek jest już ukończone (5 sztuk), dużo też już "zasadzone " i rośnie, ale sporo jeszcze nie zaczęte (dlaczego?). Staram się podglądać wszystkie uczestniczki SAL-a i cieszę się jak widzę postępy w pracy.
Poniżej fragment drzewka wyczarowany przez dewuka (nie ma swojego bloga, a szkoda, bo musicie wierzyć mi na słowo, że piękne rzeczy tworzy):

Pozdrawiam wszystkie uczestniczki zabawy!
SALowa Sylwia

9 komentarzy:

 1. Moje rośnie :) Solidne podstawy już ma, a wczoraj nawet kilka gałązek młodych wypuściło :):) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Sylwio, ja swoje zacznę po Wielkanocy, już na dobre. nici mam, kanwa jest, tylko haftować. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje drzewko też się zacznie, w niedalekiej przyszłości :). Teraz kończę swoje jajo wielkanocne, potem mam coś obiecanego do wydłubania na drutach i jak to skończę, to już chyba będę mogła na spokojnie przystąpić do wyszywania drzewka :). Z pewnością postępy będę pokazywać na blogu.
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja wina, moja wina!!!!
  Kochana, chciałam Cię bardzo przeprosić!!! W całym zamieszaniu jakim jest moje życie zapomniałam o Twoim cudnym SALu!! Wybacz!!!
  Właśnie weszłam na bloga, aby napisać posta u siebie o Twoim SALowych drzewku! Zaraz z resztą to zrobię.
  I jak tylko skończę jajo SALowe (a zostało już tylko kilka xxx) zabieram się za drzewko!
  Mam nadzieję że mi wybaczysz :))
  Pozdrawiam i zabieram się do pracy!

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo fajny wzorek wybrałaś, jestem ciekawa już wszystkich drzewek ukończonych, oprawionych, bo niby wzorek ten sam, a każda praca będzie inna:D

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj, miło mi się krzyżykowało to drzewko! :) No i bardzo ładnie idzie dewuce! Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Niedługo swoję zacznę. Obiecuję. Czemu do tej pory nie zaczęłam?? Bo czekam aż w lesie zaczną się zalesienia. Ziemia jeszcze w pełni nie rozmarzła i wogóle ;) Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam! Właśnie przedwczoraj niespodziewanie skończyłam drzewko:) Myślałam, że mam jeszcze sporo, a tu bęc i koniec. Po świętach zamieszczę zdjęcia u siebie. Marinaduch

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...